Oferty Partnerów Zabierzowskiej Karty Dużej Rodziny

Nowe oferty dla rodzin wielodzietnych z naszej gminy

.

Z radością informujemy że w ostatnim czasie zostały podpisane kolejne umowy z firmami, które zdecydowały się na udzielenie ulg dla rodzin wielodzietnych z terenu naszej gminy.

 

Smaki Tradycji – Leśniak, to firma zajmująca się produkcją wędlin. W dniu 27 kwietnia w Zabierzowie, przy ulicy Krakowskiej 71 został otwarty sklep firmowy, gdzie osoby z rodzin wielodzietnych uzyskają zniżkę w wysokości 5% na wszystkie dostępne produkty.

Kontakt


Schmidt Consulting Group jest ogólnopolską firmą doradczą. Doświadczeni księgowi i prawnicy zapewniają obsługę księgową firm na najwyższym poziomie. Firma zajmuje się także obsługą prawną realizowanych przez klientów inwestycji. Zapewnia również źródła ich finansowania.

Firma oferuje 10% rabatu na usługi księgowe i prawne dla firm.

Kontakt


Kancelaria Prawna „De Iure” to zespół doświadczonych prawników z wielu gałęzi prawa – w szczególności prawa administracyjnego, gospodarczego oraz rodzinnego.  W sprawach nietypowych Kancelaria współpracuje z innymi krakowskimi kancelariami prawnymi.

Firma oferuje 10% rabatu na świadczone usługi prawne.

Kontakt


Termo-Technologie to firma oferująca piece ekologiczne na pellet oraz ekogroszek kamienny i brunatny oraz systemy klimatyzacyjne.

Firma oferuje 10% rabatu na zakup z montażem pieców oraz klimatyzatorów.

Kontakt

 

Witamy w gronie firm przyjaznych rodzinie!